İptal / İade / Değişim

 

Ürünlerin Değişim Süresi Ne Kadar?

Satın almış olduğunuz tüm ürünlerin kullanılmamış ve yeniden satılabilir durumda olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren       “7 GÜN”dür.

 

Fırsat Ürünleri Kategorisinde İade/Değişim Oluyor Mu?

Ne yazık ki fırsat ürünleri kategorisinden almış olduğunuz ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır. Sipariş verirken lütfen bunu göz önünde bulundurunuz. Aksi takdirde satış sözleşmemizi kabul etmiş sayılacaksınız.

 

Değişim İşlemi Nasıl Gerçekleşiyor?

1- Değişim yapmak istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerinde bulunan adresimize anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.

2- Göndermiş olduğunuz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturabilmek adına 05393227399 ile iletişime geçmelisiniz.

 

Değişim İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek Miyim?

1- Değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini siz karşılıyorsunuz, değişim sonrası size gönderilen yeni ürünün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmamaktadır. 

2- Satın almış olduğunuz ürünlerin ayıplı/defolu/yanlış olması durumunda tarafımıza gönderirken anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo’yu kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir firma ile gönderim yaparsanız kargo ücretini karşılamamaktayız.

3- Fırsat ürünlerinde değişim/iade KESİNLİKLE YOKTUR.

close Alışveriş Sepeti
close Alışveriş Sepeti

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı?
Bunun yerine giriş yap Veya Şifreyi yenile